Wesele z widokiem na morze czyli sale weselne nad Bałtykiem

Wesele nad morzem rozważa wiele Par planujących swój wielki dzień i nic w tym dziwnego, gdyż Pomorze jest wyjątkowo piękne. Nie brakuje tutaj również wyjątkowych sal weselnych, w których  można wyprawić przyjęcie weselne. Niektóre z nich zapewniają również bliskie sąsiedztwo morza, a to oznacza też szansę na piękne widoki, czy fantastyczną pamiątkę w postaci ślubnych zdjęć. Które sale weselne zasługują na naszą szczególną uwagę? Poniżej przedstawiamy kilka z nich, więc koniecznie się z nimi zapoznaj!

Marena Wellness & Spa w Międzywodziu

Marena Wellness & Spa w Międzywodziu to jedno z najładniejszych miejsc, w jakim można zorganizować wesele nad Bałtykiem. Jednak warto też wspomnieć, że jest to miejsce, które może też stać się idealny miejscem na samą ceremonię, ponieważ ślub nad morzem cywilny może odbyć się na plaży. Wszystko jak zawsze zależy od nas, jak i naszych oczekiwań, ale jest to opcja warta uwagi, ponieważ drugiego tak klimatycznego miejsca nie sposób znaleźć.

Pałac Ciekocinko w Choczewie

Innym, ale również godnym uwagi miejscem jest pałac Ciekocinko, który położony jest w miejscowości Choczewo. Z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy kochają podróże w czasie, ponieważ to właśnie tutaj będziemy mogli cofnąć się o 100 lat i podziwiać zabytkowe meble, ręcznie wykonane tapety oraz oryginalne telefony z epoki. Na terenie całego pałacu znajduje się równie piękny park, stajnie z 1906 roku, czy wszechobecna natura.

Hotel Wieniawa w Rekowie Górnym

Hotel Wieniawa to zespół pałacowo-dworski, który położony jest w pięknym otoczeniu natury. Znajdziemy go w miejscowości Rekowo Górne, w bliskim sąsiedztwie Redy oraz Pucka. Do dyspozycji młodych par pozostają cztery sale wewnątrz pałacu i dworku Hotelu SPA Wieniawa, ale nie tylko. Równie dobrze można zdecydować się na organizację wesela pod namiotem w pięknym parku, który może też stanowić idealne tło do sesji ślubnej.

Hotel Neptun w Łebie

Na naszej liście nie mogło też zabraknąć hotelu Neptun, który swoją drogą jest zamkiem położonym na samej plaży w Łebie. Hotel Neptun zachwyca cudownie urządzonymi wnętrzami, ale również z pięknym widokiem na Bałtyk, który znajduje się tuż za oknem. Nie sposób też mnie wspomnieć o pięknej przyrodzie, czy wyjątkowym klimacie tego miejsca, które może sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.