❮ Aktualności

6 listopada 2017 r.

Wystawa BZ WBK Press Foto w mieście laureata Nagrody Banku Zachodniego WBK

To było prawdziwe święto fotografii dokumentalnej w Tarnowie. 3 listopada o godz. 18.00 odbył się wernisaż otwierający jedenastą już pokonkursową wystawę w ramach 13. edycji BZ WBK Press Foto. Wcześniej odbyło się spotkanie autorskie z dwojgiem tegorocznych laureatów konkursu.

więcej >

6 listopada 2017 r.

Jak przejść drogę od pasji do profesjonalizmu - warsztaty fotograficzne w Tarnowie

3 listopada w ramach warsztatów fotograficznych w Tarnowskim Centrum Kultury Karolina tegoroczni laureaci konkursu Jonderko i Michał Stańczyk opowiedzieli o swojej drodze zawodowej związanej z fotografią dokumentalną. Były to dwie różne historie, które łączy pasja i sukces - nagrody zdobyte w konkursie BZ WBK Press Foto. 

więcej >

4 października 2017 r.

Wystawa pokonkursowa podczas Forte Artus Festival w Toruniu

To już 10. pokonkursowa wystawa w ramach 13. edycji BZ WBK Press Foto, którą do 30 października można oglądać w Dworze Artusa w Toruniu. Przybyłych na wernisaż gości powitali wspólnie Łukasz Wudarski, kierownika Działu Artystycznego Dworu Artusa w Toruniu, oraz Beata Leszczyńska, dyrektor 4 Oddziału Banku Zachodniego WBK w Toruniu.

więcej >

4 października 2017 r.

”Od pasji do profesjonalizmy” czyli kolejne warsztaty w Dworze Artusa w Toruniu

Szymon Fiutak, Jacek Koślicki i Piotr Drapiński – to autorzy najlepszych zdjęć zrobionych podczas warsztatów w Toruniu, które były jednym z wydarzeń w ramach Forte Artus Festival.

więcej >

22 września 2017 r.

Dziewiąta wystawa pokonkursowa 13. edycji BZ WBK Press Foto

W tym roku gościmy w symbolicznym miejscu na mapie Wrocławia – Centrum Historii Zajezdnia. Wrażenie po obejrzeniu 149 prezentowanych w ramach wystawy pokonkursowej zdjęcia jest tym większe, gdy tuż obok widzimy fotografie sprzed 1989 roku. Za kilka dekad to właśnie zdjęcia tegorocznych laureatów konkursu będą symbolem współczesnych czasów.

więcej >

22 września 2017 r.

Kolejne warsztaty fotograficzne i kolejne nagrodzone zdjęcia

22-23 września gościliśmy w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu. Tym razem gościem warsztatów prowadzonych przez Karolinę Jonderko był Mikołaj Nowacki, który opowiedział o swoich fotograficznych podróżach i godzinach w oczekiwaniu na TO jedno zdjęcie.

więcej >

6 września 2017 r.

Wystawa pokonkursowa w mieście Daniela Frymarka

Do 20 września można oglądać w Chojnicach zdjęcia tegorocznych laureatów konkursu. Wystawę tradycyjnie już otworzył wernisaż, w którym wziął udział Daniel Frymark, wielokrotny laureat BZ WBK Press Foto.

więcej >

6 września 2017 r.

Święto fotografii dokumentalnej w Chojnicach!

8-9 września odbyły się kolejne warsztaty fotograficzne „Od pasji do profesjonalizmu”, które poprowadziła Karolina Jonderko. Podczas warsztatów o swojej drodze, codziennych inspiracjach i nagrodach w konkursach opowiedział Daniel Frymark z Radia Weekend.

więcej >

23 sierpnia 2017 r.

Wystawa BZ WBK Press Foto w Pix.House w Poznaniu

Do 7 września w Galerii Pix.House można oglądać zdjęcia laureatów 13. edycji konkursu BZ WBK Press Foto.

więcej >

23 sierpnia 2017 r.

Warsztaty fotograficzne BZ WBK Press Foto w Pix.House w Poznaniu

25 i 26 sierpnia miłośnicy fotografii dokumentalnej mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas warsztatów towarzyszących wystawie w Poznaniu.

więcej >