❮ Aktualności

22 września 2017 r.

Dziewiąta wystawa pokonkursowa 13. edycji BZ WBK Press Foto

W tym roku gościmy w symbolicznym miejscu na mapie Wrocławia – Centrum Historii Zajezdnia. Wrażenie po obejrzeniu 149 prezentowanych w ramach wystawy pokonkursowej zdjęcia jest tym większe, gdy tuż obok widzimy fotografie sprzed 1989 roku. Za kilka dekad to właśnie zdjęcia tegorocznych laureatów konkursu będą symbolem współczesnych czasów.

więcej >

22 września 2017 r.

Kolejne warsztaty fotograficzne i kolejne nagrodzone zdjęcia

22-23 września gościliśmy w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu. Tym razem gościem warsztatów prowadzonych przez Karolinę Jonderko był Mikołaj Nowacki, który opowiedział o swoich fotograficznych podróżach i godzinach w oczekiwaniu na TO jedno zdjęcie.

więcej >

6 września 2017 r.

Wystawa pokonkursowa w mieście Daniela Frymarka

Do 20 września można oglądać w Chojnicach zdjęcia tegorocznych laureatów konkursu. Wystawę tradycyjnie już otworzył wernisaż, w którym wziął udział Daniel Frymark, wielokrotny laureat BZ WBK Press Foto.

więcej >

6 września 2017 r.

Święto fotografii dokumentalnej w Chojnicach!

8-9 września odbyły się kolejne warsztaty fotograficzne „Od pasji do profesjonalizmu”, które poprowadziła Karolina Jonderko. Podczas warsztatów o swojej drodze, codziennych inspiracjach i nagrodach w konkursach opowiedział Daniel Frymark z Radia Weekend.

więcej >

23 sierpnia 2017 r.

Wystawa BZ WBK Press Foto w Pix.House w Poznaniu

Do 7 września w Galerii Pix.House można oglądać zdjęcia laureatów 13. edycji konkursu BZ WBK Press Foto.

więcej >

23 sierpnia 2017 r.

Warsztaty fotograficzne BZ WBK Press Foto w Pix.House w Poznaniu

25 i 26 sierpnia miłośnicy fotografii dokumentalnej mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas warsztatów towarzyszących wystawie w Poznaniu.

więcej >

7 sierpnia 2017 r.

Do 20 sierpnia jesteśmy tuż przy molo w Sopocie

Od 4 sierpnia w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie można oglądać kolejną już pokonkursową wystawę BZ WBK Press Foto. Wśród prezentowanych zdjęć są prace aż czterech lokalnych laureatów konkursu: Renaty Dąbrowskiej, Macieja Moskwy, Mirosława Pieślaka i Łukasza Głowali, którzy podczas spotkania autorskiego i wernisażu opowiedzieli o tym jak powstały nagrodzone zdjęcia.

więcej >

7 sierpnia 2017 r.

Warsztaty fotograficzne tuż przy sopockim molo

4-5 sierpnia odbyły się kolejne warsztaty fotograficzne „Od pasji do profesjonalizmu” prowadzone przez Karolinę Jonderko. 

więcej >

16 lipca 2017 r.

Warsztaty fotograficzne „Od pasji do profesjonalizmu” w Katowicach

W tym roku warsztaty fotograficzne odbyły się w Galerii Katowice – w samym sercu fotografii dokumentalnej w Katowicach. Uczestników warsztatów powitał Arek Ławrywianiec, prezes Związku Polskich Artystów Fotografików Okręgu Śląskiego oraz laureat konkursu BZ WBK Press Foto ubiegłych edycji.

więcej >

16 lipca 2017 r.

Czterech laureatów konkursu w Galerii Katowice

14 lipca o g. 18.00 w Galerii Katowice Związku Polskich Artystów Fotografików Okręgu Śląskiego odbył się wernisaż z udziałem czterech lokalnych laureatów konkursu. Wcześniej o g. 16.30 w spotkaniu autorskim wzięła udział Karolina Jonderko i Tomasz Jodłowski.

więcej >