❮ Aktualności

15 grudnia 2017

Do końca 2017 roku jesteśmy w Łodzi

To już przedostatnia wystawa pokonkursowa 13. edycji BZ WBK Press Foto. Do 2 stycznia 2018 r. 149 nagrodzonych zdjęć można zobaczyć w Galerii Nowa w Łodzi.

więcej >

15 grudnia 2017

POWRÓT DO ŹRÓDEŁ w Łodzi

To już przedostatnie warsztaty fotograficzne w tej edycji konkursu, które tym razem odbyły się w Galerii Nowa w Łodzi.

więcej >

4 grudnia 2017 r.

Do 13 grudnia jesteśmy w Rzeszowie

Kolejny już raz prezentujemy wystawę w gościnnych progach Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa.

więcej >

4 grudnia 2017 r.

Powrót do źródeł w Rzeszowie

To była niezwykła dwudniowa przygoda z fotografią analogową, którą mogli przeżyć uczestnicy warsztatów towarzyszących wystawie pokonkursowej w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa. 

więcej >

18 listopada 2017 r.

Do 29 listopada jesteśmy w Suwałkach

17 listopada o godz. 18.00 otworzyliśmy w Suwalskim Ośrodku Kultury dwunastą w tej edycji konkursu wystawę pokonkursową BZ WBK Press Foto.  

więcej >

18 listopada 2017 r.

Ostatnie w tej edycji warsztaty fotograficzne „Od pasji do profesjonalizmu”

Wielka porcja fotograficznych inspiracji oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności – to wszystko 17 i 18 listopada czekało na pasjonatów fotografii dokumentalnej w Suwalskim Ośrodku Kultury w ramach ostatnich w tej edycji warsztatów „Od pasji do profesjonalizmu”, które poprowadziła Karolina Jonderko.

więcej >

6 listopada 2017 r.

Wystawa BZ WBK Press Foto w mieście laureata Nagrody Banku Zachodniego WBK

To było prawdziwe święto fotografii dokumentalnej w Tarnowie. 3 listopada o godz. 18.00 odbył się wernisaż otwierający jedenastą już pokonkursową wystawę w ramach 13. edycji BZ WBK Press Foto. Wcześniej odbyło się spotkanie autorskie z dwojgiem tegorocznych laureatów konkursu.

więcej >

6 listopada 2017 r.

Jak przejść drogę od pasji do profesjonalizmu - warsztaty fotograficzne w Tarnowie

3 listopada w ramach warsztatów fotograficznych w Tarnowskim Centrum Kultury Karolina tegoroczni laureaci konkursu Jonderko i Michał Stańczyk opowiedzieli o swojej drodze zawodowej związanej z fotografią dokumentalną. Były to dwie różne historie, które łączy pasja i sukces - nagrody zdobyte w konkursie BZ WBK Press Foto. 

więcej >

4 października 2017 r.

Wystawa pokonkursowa podczas Forte Artus Festival w Toruniu

To już 10. pokonkursowa wystawa w ramach 13. edycji BZ WBK Press Foto, którą do 30 października można oglądać w Dworze Artusa w Toruniu. Przybyłych na wernisaż gości powitali wspólnie Łukasz Wudarski, kierownika Działu Artystycznego Dworu Artusa w Toruniu, oraz Beata Leszczyńska, dyrektor 4 Oddziału Banku Zachodniego WBK w Toruniu.

więcej >

4 października 2017 r.

”Od pasji do profesjonalizmy” czyli kolejne warsztaty w Dworze Artusa w Toruniu

Szymon Fiutak, Jacek Koślicki i Piotr Drapiński – to autorzy najlepszych zdjęć zrobionych podczas warsztatów w Toruniu, które były jednym z wydarzeń w ramach Forte Artus Festival.

więcej >