❮ Aktualności

7 sierpnia 2017 r.

Do 20 sierpnia jesteśmy tuż przy molo w Sopocie

Od 4 sierpnia w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie można oglądać kolejną już pokonkursową wystawę BZ WBK Press Foto. Wśród prezentowanych zdjęć są prace aż czterech lokalnych laureatów konkursu: Renaty Dąbrowskiej, Macieja Moskwy, Mirosława Pieślaka i Łukasza Głowali, którzy podczas spotkania autorskiego i wernisażu opowiedzieli o tym jak powstały nagrodzone zdjęcia.

więcej >

7 sierpnia 2017 r.

Warsztaty fotograficzne tuż przy sopockim molo

4-5 sierpnia odbyły się kolejne warsztaty fotograficzne „Od pasji do profesjonalizmu” prowadzone przez Karolinę Jonderko. 

więcej >

16 lipca 2017 r.

Warsztaty fotograficzne „Od pasji do profesjonalizmu” w Katowicach

W tym roku warsztaty fotograficzne odbyły się w Galerii Katowice – w samym sercu fotografii dokumentalnej w Katowicach. Uczestników warsztatów powitał Arek Ławrywianiec, prezes Związku Polskich Artystów Fotografików Okręgu Śląskiego oraz laureat konkursu BZ WBK Press Foto ubiegłych edycji.

więcej >

16 lipca 2017 r.

Czterech laureatów konkursu w Galerii Katowice

14 lipca o g. 18.00 w Galerii Katowice Związku Polskich Artystów Fotografików Okręgu Śląskiego odbył się wernisaż z udziałem czterech lokalnych laureatów konkursu. Wcześniej o g. 16.30 w spotkaniu autorskim wzięła udział Karolina Jonderko i Tomasz Jodłowski.

więcej >

9 czerwca 2017 r.

Do 21 czerwca wystawa pokonkursowa w „Resursie Obywatelskiej” w Radomiu

9 czerwca w Ośrodku Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” odbył się wernisaż trzeciej wystawy pokonkursowej BZ WBK Press Foto 2017.

więcej >

9-10 czerwca 2017 r.

„Od pasji do profesjonalizmu” – za nami pierwsze w tej edycji warsztaty fotograficzne z Karoliną Jonderko

W 13. edycji konkursu mieszkańcy miast, które odwiedzi wystawa, mają możliwość wzięcia udziału w warsztatach fotograficznych, które prowadzi fotografka młodego pokolenia Karolina Jonderko. Motywem przewodnim warsztatów jest droga od fotograficznej pasji do profesjonalizmu. Taką drogę przeszła z sukcesem prowadząca, tegoroczna laureatka II nagrody w kategorii Życie codzienne.  

więcej >

19-20 maja 2017 r.

Warsztaty analogowe w Jeleniej Górze

To już drugie warsztaty POWRÓT DO ŹRÓDEŁ w tej edycji konkursu, które poprowadził Waldemar Kompała, od 7 lat juror BZ WBK Press Foto.

więcej >

19 maja 2017 r.

Druga wystawa pokonkursowa do 7 czerwca w Galerii SKENE w Jeleniej Górze

19 maja w Galerii SKENE otwarto kolejną wystawę 13. edycji konkursu BZ WBK Press Foto.

więcej >

5-6 maja 2017 r.

„Powrót do źródeł” – warsztaty fotografii analogowej w Ostrołęce

Tegorocznej edycji konkursu towarzyszą wyjątkowe warsztaty fotografii analogowej „Powrót do źródeł”, które prowadzi juror konkursu Waldemar Kompała. Dla uczestników warsztatów była to wyjątkowa okazja, aby przenieść się w zapomniany już świat czarno-białej fotografii, która powstawała w ciemni.

więcej >

5 maja 2017 r.

Pierwsza wystawa pokonkursowa już w Ostrołęce

5 maja o godz. 18.00 w Galerii Ostrołęka odbył się wernisaż otwierający pierwszą wystawę pokonkursową 13. edycji konkursu fotografii dokumentalnej BZ WBK Press Foto. 

więcej >