❮ Aktualności

9 czerwca 2017 r.

Do 21 czerwca wystawa pokonkursowa w „Resursie Obywatelskiej” w Radomiu

9 czerwca w Ośrodku Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” odbył się wernisaż trzeciej wystawy pokonkursowej BZ WBK Press Foto 2017.

Wernisaż otworzyły wspólnie Renata Metzger, dyrektor Ośrodka Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" oraz Magdalena Budzikowska. dyrektor 2 Oddziału Banku Zachodniego WBK w Radomiu.

- Od 13 lat jesteśmy organizatorem i mecenasem tego wyjątkowego konkursu. To dla nas zaszczyt, że możemy wspierać polską fotografię dokumentalną poprzez nagradzanie najlepszych zdjęć i ich prezentację szerokiej publiczności w ramach wystaw pokonkursowych. Bardzo czekałam na ten moment, gdy będziemy mogli zobaczyć tegoroczne wybory jurorów. Od dzisiaj każdy z nas może sam ocenić prezentowane zdjęcia  – powiedziała Magdalena Budzikowska z Banku Zachodniego WBK.

W wernisażu wzięła udział również Karolina Jonderko, laureatka tegorocznej edycji konkursu, która prowadzi warsztaty fotograficzne towarzyszące wystawie. Bezpośrednio po wernisażu odbyło się inspirujące spotkanie z Karoliną, która opowiedziała o swojej drodze od pasji do profesjonalizmu.

Wystawę w Ośrodku Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” (ul. Malczewskiego 16, Radom) można oglądać do 21 czerwca 2017 r.

Zapraszamy!